Načítám
Lokalita
Lokalita

Skrvňany

Plzeňská městská část Skvrňany je oblíbenou lokalitou pro bydlení díky své poloze v klidné obytné zástavbě na západním okraji města. Místní obyvatelé si mohou užívat dostatek zeleně i blízkost přírody.

ulice Pecháčkova | Plzeň 3, Skvrňany
zobrazit na mapě

Za zmínku stojí i další výhoda této části Plzně. Skvrňany jsou tak trochu stranou od centra, a proto si Skvrňanští pochvalují vskutku poklidné bydlení.
Klidová zóna mezi domy

Mám to blízko

7 min
na MHD
10 min
do obchodu
5 min
do školy

Dopravní spojení

Místní sídliště má k dispozici poměrně rychlé spojení s centrem města Plzně tramvajovou linkou číslo 2, silniční připojení mnoha směry – západně na Rozvadov a Stříbro, jižně přes Borská pole na Klatovy a Prahu a kapacitně vyhovující západní spojení do centra města Plzně. Skvrňany protínají dvě vlakové tratě. K dopravě tak lze využít i pravidelné linky osobních vlaků ze zastávky Plzeň - Skvrňany.
Dopravní spojení

Volný čas a sportoviště

Sportovního vyžití najdou obyvatelé dostatek po celé oblasti svého obvodu. Vyskytuje se zde několik dětských a fotbalových hřišť, plavecký bazén, tenisové kurty, atletický stadion, dopravní hřiště, pohybové studio, posilovna a další.

Pro volný čas obyvatel slouží divadlo, knihovna, nově rekonstruovaný park Na Okraji nebo údolí Skvrňanského potoka.
Dopravní spojení

Školská zařízení

V obvodu se nacházejí všechny formy školských zařízení. Několik mateřských i základních škol, včetně specializovaných, umělecké školy, střední odborné školy a učiliště.

Občanská vybavenost lokality

Tato část Plzně disponuje vlastní poliklinikou, lékárnou, poštou, policejní služebnou, bankovními pobočkami, několika známými obchodními řetězci jako je Lidl, Penny Market, Albert. Doplňují je smíšené obchody a příjemné restaurace.
Vyberte si
Vyberte si svůj nový byt
z interaktivního 3D modelu
celkem 108 bytů v projektu
zbývá 0 volných bytů
Naše další projekty
32 rodinných domů
web projektu
Kam dál
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace